Medalçılar Medal | İdmançı | İdman | Yarış |
---|
| Qordon Benson | Triatlon | Kişilər |
| Çarli Maddok | Taekvondo | Qadınlar, 49 kq. |
| Ceyd Cons | Taekvondo | Qadınlar, 57 kq. |
| Luis Toulson | Suya tullanma | Qadınlar, Platforma |
| Amber Hill | Atıcılıq | Qadınlar, Dairəvi stend |
| Ceyms Heatli | Suya tullanma | Kişilər, 3 m. Sinxron tramplin |
| Matti Li | Suya tullanma | Kişilər, 10 m. Platforma |
| Katerina Torranke | Suya tullanma | Qadınlar, 3 m. Sinxron tramplin |
| Abbi Vod | Üzgüçülük | |
| Holli Hibbot | Üzgüçülük | |
| Dunkan Skott Daniel Speers Martin Valton Tom Fannon Kameron Kurle Matyu Li | Üzgüçülük | |
| Luk Qrinbank | Üzgüçülük | |
| Nikola Adams | Boks | Qadınlar, 51 kq. |
| Dunkan Skott | Üzgüçülük | |
| Luk Qrinbank | Üzgüçülük | |
| Cozef Coy | Boks | Kişilər, +91 kq. |
| Riçard Kruz Markus Mepsted Aleksandr Tofalides Ben Peqqs | Qılıncoynatma | |
| Dunkan Skott | Üzgüçülük | |
| Lani Belçer | Kanoe-Sprint | Qadınlar, K1 5000 m. |
| Ross Haslam Ceyms Heatli | Suya tullanma | Kişilər, 3 m. Sinxron tramplin |
| Katerina Driskoll | Batut Gimnastikası | Fərdi, Batut |
| | Üzgüçülük | |
| | Üzgüçülük | |
| | Üzgüçülük | |
| | Üzgüçülük | |
| | Üzgüçülük | |
| | Üzgüçülük | |
| | Üzgüçülük | |
| Ed Mk Kever | Kanoe-Sprint | Kişilər, K1 200 m. |
| Ceyms Heatli | Suya tullanma | Kişilər, 1 m. Tramplin |
| | Taekvondo | |
| Ryan Bartlett Anna Bauqn | Akrobatika Gimnastikası | Qarışıq cütlük, Çoxnövçülük |
| | İdman Gimnastikası | |
| Ryan Bartlett Anna Bauqn | Akrobatika Gimnastikası | Qarışıq cütlük, Temp hərəkətləri |
| Ryan Bartlett Anna Bauqn | Akrobatika Gimnastikası | Qarışıq cütlük, Balans hərəkətləri |
| | Üzgüçülük | |
| Qays Aşfaq | Boks | Kişilər, 56 kq. |
| | Üzgüçülük | |
| Sandi Ryan | Boks | Qadınlar, 64 kq. |
| | Üzgüçülük | |
| | Üzgüçülük | |
| | Üzgüçülük | |
| Coş Kelli | Boks | Kişilər, 69 kq. |
| | Üzgüçülük | |
| | Üzgüçülük | |
| | Üzgüçülük | |
| | Üzgüçülük | |
Ümumi məlumat İdmançıların sayı
Sıra | İdman | Kişilər | Qadınlar | Cəmi |
---|
1 | Aerobika Gimnastikası | | | 5 |
2 | Akrobatika Gimnastikası | 1 | 4 | 5 |
3 | Atıcılıq | 7 | 5 | 12 |
4 | Batut Gimnastikası | 1 | 2 | 3 |
5 | Boks | 9 | 3 | 12 |
6 | Cüdo | 5 | 9 | 14 |
7 | Çimərlik voleybolu | 2 | 0 | 2 |
8 | Güləş | 1 | 1 | 2 |
9 | İdman Gimnastikası | 3 | 3 | 6 |
10 | Kamandan oxatma | 1 | 3 | 4 |
11 | Kanoe-Sprint | 8 | 6 | 14 |
12 | Qılıncoynatma | 5 | 3 | 8 |
13 | Sinxron üzgüçülük | 0 | 10 | 10 |
14 | Su polosu | 0 | 13 | 13 |
15 | Stolüstü tennis | 2 | 1 | 3 |
16 | Suya tullanma | 5 | 6 | 11 |
17 | Taekvondo | 4 | 3 | 7 |
18 | Triatlon | 3 | 1 | 4 |
19 | Üzgüçülük | | | |
- | Cəmi | 57 | 73 | 135 |
Aerobika Gimnastikası Qarışıq
İdmançı | Yarış | Təsnifat mərhələsi | Yer | Final | Yer | Medal |
---|
Ella Augir Çloe Farranke Olivia Farranke Sofi Qroves Kayleig Silva | Qarışıq cütlük | 19.161 | 7 | | | |
Akrobatika Gimnastikası Qadınlar
İdmançı | Yarış | Təsnifat mərhələsi | Yer | Final | Yer | Medal |
---|
Jennifer Bayley Siseli İrvin Cosie Russell | Qarışıq cütlük, Çoxnövçülük | | | 25.520 | 6 | |
Jennifer Bayley Siseli İrvin Cosie Russell | Qarışıq cütlük, Balans hərəkətləri | 28.190 | 3 Q | 25.800 | 6 | |
Jennifer Bayley Siseli İrvin Cosie Russell | Qarışıq cütlük, Temp hərəkətləri | 28.040 | 4 Q | 27.690 | 6 | |
Qarışıq
İdmançı | Yarış | Təsnifat mərhələsi | Yer | Final | Yer | Medal |
---|
Ryan Bartlett Anna Bauqn | Qarışıq cütlük, Çoxnövçülük | | | 28.350 | 3 | |
Ryan Bartlett Anna Bauqn | Qarışıq cütlük, Balans hərəkətləri | 28.360 | 3 Q | 26.260 | 3 | |
Ryan Bartlett Anna Bauqn | Qarışıq cütlük, Temp hərəkətləri | 28.450 | 3 Q | 28.650 | 3 | |
Atıcılıq Kişilər
İdmançı | Yarış | Təsnifat mərhələsi | Yer | Yarım-final | Yer | Final | Yer | Medal |
---|
Con Hammond | 50 m. Tüfəng | 612.8 | 20 | | | | | |
Tim Kneal | Cütlük səngər stendi | 137 | 14 | | | | | |
Stiv Skott | Cütlük səngər stendi | 142 | 1 Q | 28 | 5 | | | |
Brad Davis | Səngər stendi | 115 | 37 | | | | | |
Ed Linq | Səngər stendi | 122 | 4 Q | 12 | 4 Q | 11 | 4 | |
Ceremi Bird | Dairəvi stend | 111 | 27 | | | | | |
Mik Qilliqan | Dairəvi stend | 120 | 13 | | | | | |
Qadınlar
İdmançı | Yarış | Təsnifat mərhələsi | Yer | Yarım-final | Yer | Final | Yer | Medal |
---|
Jennifer Mk İntoş | 10 m. Hava tapançası | 415 | 9 | | | | | |
Seonayd Mk İntoş | 50 m. Tapança ilə 3 mövqeyə | 414.2 | 11 | | | | | |
Jennifer Mk İntoş | Səngər stendi | 580.0 | 5 Q | | | 333.7 | 7 | |
Şarlotta Kervood | Səngər stendi | 67 | 17 | | | | | |
Yelena Allen | Dairəvi stend | 69 | 12 | | | | | |
Amber Hill | Dairəvi stend | 73 | 2 Q | 16 | 1 Q | 15 | 1 | |
Batut Gimnastikası Kişilər
İdmançı | Yarış | Təsnifat mərhələsi | Yer | Final | Yer | Medal |
---|
Luk Stronq | Fərdi, Batut | 52.050 | 27 | | | |
Qadınlar
İdmançı | Yarış | Təsnifat mərhələsi | Yer | Final | Yer | Medal |
---|
Katerina Driskoll | Fərdi, Batut | 99.465 | 5 Q | 53.910 | 2 | |
Laura Qallager | Fərdi, Batut | 20.225 | 23 | | | |
Katerina Driskoll Laura Qallager | Fərdi, Sinxron hərəkətlər | 83.800 | 5 Q | 43.200 | 5 | |
Boks Kişilər
İdmançı | Yarış | 1/16 final | 1/8 final | 1/4 final | 1/2 final | Final | Yer | Medal |
---|
Harvey Horn | 49 kq. | | Bator Saqaluyev 0-3 M | | | | | |
Məhəmməd Əli | 52 kq. | Aleksandr Riskan 3-0 Q | Vinçenzo Pikardi 0-3 M | | | | | |
Qays Aşfaq | 56 kq. | Georgi Qoqatişvili 3-0 Q | Eker Selçuk 2-1 Q | Ömər El-Haq 3-0 Q | Dimitriy Asanau 0-3 M | | 3 | |
Luk Mk Kormak | 60 kq. | Panagiotis Matsagkos 3-0 Q | Sofian Oumiha 0-3 M | | | | | |
Sam Maksvell | 64 kq. | | Klarenke Qoyeram 1-2 M | | | | | |
Coş Kelli | 69 kq. | | Məhəmməd Nuridzinau 2-1 Q | Adam Nolan 2-1 Q | Pərviz Bağırov 0-3 M | | 3 | |
Antoni Fovler | 75 kq. | | Salvator Kavallaro 0-3 M | | | | | |
Coşua Buatsi | 81 kq. | Teymur Məmmədov 0-3 M | | | | | | |
Cozef Coy | +91 kq. | | Aleksey Zavatin KOR1 Q | Mantas Vinivikius TKOR1 Q | Toni Yoka 3-0 Q | Həsən Himbətov 3-0 Q | 1 | |
Qadınlar
İdmançı | Yarış | 1/8 final | 1/4 final | 1/2 final | Final | Yer | Medal |
---|
Nikola Adams | 51 kq. | Katalin Anksin 3-0 Q | Stoyka Petrova 2-0 Q | Elif Coşkun 3-0 Q | Sandra Drabik 2-0 Q | 1 | |
Sandi Ryan | 64 kq. | Kindi Rogge 3-0 Q | Yelena Vıstropova 2-1 Q | Anastasiya Beliakova 0-3 M | | 3 | |
Savanna Marşal | 75 kq. | Nouçka Fontiyn 0-3 M | | | | | |
Cüdo Kişilər
İdmançı | Yarış | 1/32 final | 1/16 final | 1/8 final | 1/4 final | 1/2 final | Final | Yer | Medal |
---|
Aşley Mk Kenzi | 60 kq. | | Karmine Mariya De Loreto 000-000 Q | Ceroen Mooren 000-011 M | | | | | |
Kolin Oates | 66 kq. | | Kennet Van Qansbeke 001-000 Q | Serjiu Oleinik 000-001 M | | | | | |
Oven Livesey | 81 kq. | | Srdjan Mrvaleviç 100-000 Q | Karlos Luz 000-011 M | | | | | |
Freyzer Çamberleyn | 90 kq. | Domenik Venzinger 000-100 M | | | | | | | |
Ben Fletçer | 100 kq. | | İssak Bezzina 100-000 Q | Henk Qrol 000-010 M | | | | | |
Qadınlar
İdmançı | Yarış | 1/16 final | 1/8 final | 1/4 final | 1/2 final | Təsəlli verici 1 | Təsəlli verici 2 | Final | Yer | Medal |
---|
Kelli Edvards | 52 kq. | Anna Stankeviç 001-000 Q | Larisa Florian 010-100 M | | | | | | | |
Nekoda Smit-Davis | 57 kq. | İrina Zabludina 000-011 M | | | | | | | | |
Alisa Sçlesinger | 63 kq. | Anna Bernolm 001-000 Q | Anna Kaçola 000-001 M | | | | | | | |
Qemma Hovel | 63 kq. | Hilde Dreksler 000-000 Q | Mia Hermansson 000-010 M | | | | | | | |
Salli Konvay | 70 kq. | Aleksandra Samardziç 100-000 Q | Ester Stam 101-001 Q | Szaundra Deidriç 000-001 M | | Szabina Qerksak 000-100 M | | | | |
Megan Fletçer | 70 kq. | Katarjina Klis 000-002 M | | | | | | | | |
Natali Povel | 78 kq. | | Anastasiya Dimitriyeva 011-000 Q | Marinde Verkerk 000-101 M | | Abigel Joo 100-000 Q | Anamariye Velensek 000-100 M | | 5 | |
Qemma Qibbons | 78 kq. | Madeleyne Molonga 010-001 Q | Viktoriya Turks 000-100 M | | | | | | | |
Sara Adlington | +78 kq. | Svetlana Yaronka 001-101 M | | | | | | | | |
Çimərlik voleybolu Kişilər
İdmançı | Oyun 1 | Oyun 2 | Oyun 3 | 1/4 final | 1/2 final | Final | Yer | Medal |
---|
Kris Gregori Cek Şef | Tobias Vinter Lorenz Peter Petutsçniq 0-2 M | Fransisko Marko Arroyo Kristian Qarsiya Rodriqez 0-2 M | Kristo Kollo Rivo Vesik 0-2 M | | | | | |
Güləş Kişilər
İdmançı | Yarış | 1/16 final | 1/8 final | 1/4 final | 1/2 final | Final | Yer | Medal |
---|
Çinu | Sərbəst, 125 kq. | | Oleksandr Xotsianivskiy 0-10 M | | | | 9 | |
Qadınlar
İdmançı | Yarış | 1/16 final | 1/8 final | 1/4 final | 1/2 final | Final | Yer | Medal |
---|
Yana Rattiqan | Sərbəst, 48 kq. | Oleksandra Koqut 1-4 M | | | | | 17 | |
İdman GimnastikasıKamandan oxatma Kişilər
İdmançı | Yarış | 1/32 final | 1/16 final | 1/8 final | 1/4 final | 1/2 final | Final | Yer | Medal |
---|
Kyeran Slater | Fərdi | Aleksandr Kojin 6-2 Q | Yagiz Yılmaz 3-0 Q | Pyerre Plion 5-6 M | | | | 9 | |
Qadınlar
İdmançı | Yarış | 1/32 final | 1/16 final | 1/8 final | 1/4 final | 1/2 final | Final | Yer | Medal |
---|
Naomi Folkard | Fərdi | Niki Hunt 0-6 M | | | | | | 25 | |
Niki Hunt | Fərdi | Naomi Folkard 6-0 Q | Nataliya Erdıniyeva 4-6 M | | | | | 17 | |
Ami Oliver | Fərdi | Aleksandra Longova 0-6 M | | | | | | 53 | |
Naomi Folkard Niki Hunt Ami Oliver | Komanda | | | Xatuna Nərimanidze Kristine Esebua Yuliya Lobjenidze 3-5 M | | | | 12 | |
Qarışıq
İdmançı | Yarış | 1/32 final | 1/16 final | 1/8 final | 1/4 final | 1/2 final | Final | Yer | Medal |
---|
Naomi Folkard Kyeran Slater | Qarışıq cütlük | | | | | | | İştirak etmədi | |
Kanoe-Sprint Kişilər
İdmançı | Yarış | Təsnifat mərhələsi | Yer | Yarım-final | Yer | Final | Yer | Medal |
---|
Ed Mk Kever | K1 200 m. | 34.984 | 1 Q | | | 35.774 | 3 | |
Conatan Boyton | K1 1000 m. | 3.38.877 | 3 Q | 3.27.898 | 3 Q | 3.37.036 | 9 | |
Timoti Pendle | K1 5000 m. | | | | | | Bitirmədi | |
Liam Heat Con Sçofild | K2 200 m. | 31.606 | 2 Q | | | 32.518 | 4 | |
Andre Daniels Timoti Pendle | K2 1000 m. | 3.18.017 | 7 Q | 3.16.984 | 8 | | | |
Xristofor Kalvert | C1 200 m. | 41.371 | 5 Q | 40.816 | 6 Q | 43.341 | 8 | |
Ceyms Sitan | C1 1000 m. | 4.11.007 | 5 Q | 3.52.822 | 7 | | | |
Qadınlar
İdmançı | Yarış | Təsnifat mərhələsi | Yer | Yarım-final | Yer | Final | Yer | Medal |
---|
Raçel Kavtorn | K1 200 m. | 42.254 | 7 Q | 40.462 | 3 Q | 43.455 | 9 | |
Raçel Kavtorn | K1 500 m. | 1.53.226 | 2 Q | 1.48.028 | 1 Q | 2.08.423 | 8 | |
Lani Belçer | K1 5000 m. | | | | | 23.05.625 | 2 | |
Angela Anna Emili Levis | K2 200 m. | | | | | | Bitirmədi | |
Hayleig Mason Luisa Savers | K2 500 m. | 1.42.205 | 5 Q | 1.40.168 | 4 | | | |
Lani Belçer Angela Anna Hayleig Mason Luisa Savers | K4 500 m. | 1.35.191 | 2 Q | | | 1.36.439 | 8 | |
QılıncoynatmaSinxron üzgüçülükSu polosuStolüstü tennisSuya tullanma Kişilər
İdmançı | Yarış | Təsnifat mərhələsi | Yer | Final | Yer | Medal |
---|
Ceyms Heatli | 1 m. Tramplin | 481.50 | 4 Q | 483.40 | 3 | |
Cordan Houlden | 1 m. Tramplin | 451.85 | 9 Q | 453.15 | 9 | |
Cordan Houlden | 3 m. Tramplin | 473.90 | 9 Q | 511.90 | 4 | |
Ceyms Heatli | 3 m. Tramplin | 508.95 | 2 Q | 541.65 | 1 | |
Matyu Dikson | 10 m. Platforma | 441.60 | 6 Q | 493.85 | 4 | |
Matti Li | 10 m. Platforma | 514.45 | 2 Q | 588.25 | 1 | |
Ross Haslam Ceyms Heatli | 3 m. Sinxron tramplin | | | 286.05 | 2 | |
Qadınlar
İdmançı | Yarış | Təsnifat mərhələsi | Yer | Final | Yer | Medal |
---|
Milli Fovler | 1 m. Tramplin | 393.40 | 2 Q | 383.20 | 6 | |
Katerina Torranke | 1 m. Tramplin | 386.15 | 7 Q | 379.35 | 8 | |
Lidiya Rosental | 3 m. Tramplin | 427.25 | 2 Q | 395.60 | 8 | |
Katerina Torranke | 3 m. Tramplin | 431.15 | 1 Q | 448.25 | 1 | |
Şanike Lob | 10 m. Platforma | 377.40 | 5 Q | 397.70 | 4 | |
Luis Toulson | 10 m. Platforma | 389.20 | 2 Q | 456.70 | 1 | |
Milli Fovler Milli Haffeti | 3 m. Sinxron tramplin | | | 216.95 | 9 | |
TaekvondoTriatlon Kişilər
İdmançı | Yarış | Final | Yer | Medal |
---|
Qordon Benson | Fərdi | 1.48.31 | 1 | |
Tom Bişop | Fərdi | 1.51.00 | 16 | |
Filip Qraves | Fərdi | 2.03.46 | 16 | |
Qadınlar
İdmançı | Yarış | Final | Yer | Medal |
---|
Heater Sellers | Fərdi | 2.05.27 | 15 | |
ÜzgüçülükİstinadlarHəmçinin bax böyük, britaniya, 2015, avropa, oyunlarında, böyük, britaniya, iyun, iyun, 2015, tarixləri, arasında, azərbaycanın, paytaxtı, bakı, şəhərində, keçirilən, avropa, oyunlarındaki, iştirakı, böyük, britaniya, avropa, oyunlarında, qızıl, gümüş, bürünc, medal, qazan. Boyuk Britaniya 12 iyun 28 iyun 2015 ci il tarixleri arasinda Azerbaycanin paytaxti Baki seherinde kecirilen I Avropa Oyunlarindaki istiraki Boyuk Britaniya I Avropa Oyunlarinda 18 qizil 10 gumus 19 burunc medal qazanmisdir Boyuk Britaniya 2015 Avropa OyunlarindaBOK KoduGBRMOKBritaniya Olimpiya AssosiasiyasiInternet sehifesiolympics org ukBaki Azerbaycan Azerbaycan 12 iyun 2015 28 iyun 2015Idmanci sayi135 19 idman novunde BayraqdarNikola Adams Acilis merasimi Cozef Coy Baglanis merasimi Medallar Yer 3QizilGumusBuruncUmumi18 10 19 47 Mundericat 1 Medalcilar 2 Umumi melumat 2 1 Idmancilarin sayi 3 Aerobika Gimnastikasi 3 1 Qarisiq 4 Akrobatika Gimnastikasi 4 1 Qadinlar 4 2 Qarisiq 5 Aticiliq 5 1 Kisiler 5 2 Qadinlar 6 Batut Gimnastikasi 6 1 Kisiler 6 2 Qadinlar 7 Boks 7 1 Kisiler 7 2 Qadinlar 8 Cudo 8 1 Kisiler 8 2 Qadinlar 9 Cimerlik voleybolu 9 1 Kisiler 10 Gules 10 1 Kisiler 10 2 Qadinlar 11 Idman Gimnastikasi 11 1 Kisiler 11 2 Qadinlar 12 Kamandan oxatma 12 1 Kisiler 12 2 Qadinlar 12 3 Qarisiq 13 Kanoe Sprint 13 1 Kisiler 13 2 Qadinlar 14 Qilincoynatma 14 1 Kisiler 14 2 Qadinlar 15 Sinxron uzguculuk 15 1 Qadinlar 16 Su polosu 16 1 Qadinlar 17 Stolustu tennis 17 1 Kisiler 17 2 Qadinlar 18 Suya tullanma 18 1 Kisiler 18 2 Qadinlar 19 Taekvondo 19 1 Kisiler 19 2 Qadinlar 20 Triatlon 20 1 Kisiler 20 2 Qadinlar 21 Uzguculuk 21 1 Kisiler 21 2 Qadinlar 21 3 Qarisiq 22 Istinadlar 23 Hemcinin baxMedalcilar RedakteMedal Idmanci Idman Yaris Qordon Benson Triatlon Kisiler Carli Maddok Taekvondo Qadinlar 49 kq Ceyd Cons Taekvondo Qadinlar 57 kq Luis Toulson Suya tullanma Qadinlar Platforma Amber Hill Aticiliq Qadinlar Dairevi stend Ceyms Heatli Suya tullanma Kisiler 3 m Sinxron tramplin Matti Li Suya tullanma Kisiler 10 m Platforma Katerina Torranke Suya tullanma Qadinlar 3 m Sinxron tramplin Abbi Vod Uzguculuk Holli Hibbot Uzguculuk Dunkan Skott Daniel Speers Martin Valton Tom Fannon Kameron Kurle Matyu Li Uzguculuk Luk Qrinbank Uzguculuk Nikola Adams Boks Qadinlar 51 kq Dunkan Skott Uzguculuk Luk Qrinbank Uzguculuk Cozef Coy Boks Kisiler 91 kq Ricard Kruz Markus Mepsted Aleksandr Tofalides Ben Peqqs Qilincoynatma Dunkan Skott Uzguculuk Lani Belcer Kanoe Sprint Qadinlar K1 5000 m Ross Haslam Ceyms Heatli Suya tullanma Kisiler 3 m Sinxron tramplin Katerina Driskoll Batut Gimnastikasi Ferdi Batut Uzguculuk Uzguculuk Uzguculuk Uzguculuk Uzguculuk Uzguculuk Uzguculuk Ed Mk Kever Kanoe Sprint Kisiler K1 200 m Ceyms Heatli Suya tullanma Kisiler 1 m Tramplin Taekvondo Ryan Bartlett Anna Bauqn Akrobatika Gimnastikasi Qarisiq cutluk Coxnovculuk Idman Gimnastikasi Ryan Bartlett Anna Bauqn Akrobatika Gimnastikasi Qarisiq cutluk Temp hereketleri Ryan Bartlett Anna Bauqn Akrobatika Gimnastikasi Qarisiq cutluk Balans hereketleri Uzguculuk Qays Asfaq Boks Kisiler 56 kq Uzguculuk Sandi Ryan Boks Qadinlar 64 kq Uzguculuk Uzguculuk Uzguculuk Cos Kelli Boks Kisiler 69 kq Uzguculuk Uzguculuk Uzguculuk UzguculukUmumi melumat RedakteIdmancilarin sayi Redakte Sira Idman Kisiler Qadinlar Cemi1 Aerobika Gimnastikasi 52 Akrobatika Gimnastikasi 1 4 53 Aticiliq 7 5 124 Batut Gimnastikasi 1 2 35 Boks 9 3 126 Cudo 5 9 147 Cimerlik voleybolu 2 0 28 Gules 1 1 29 Idman Gimnastikasi 3 3 610 Kamandan oxatma 1 3 411 Kanoe Sprint 8 6 1412 Qilincoynatma 5 3 813 Sinxron uzguculuk 0 10 1014 Su polosu 0 13 1315 Stolustu tennis 2 1 316 Suya tullanma 5 6 1117 Taekvondo 4 3 718 Triatlon 3 1 419 Uzguculuk Cemi 57 73 135Aerobika Gimnastikasi RedakteQarisiq Redakte Idmanci Yaris Tesnifat merhelesi Yer Final Yer MedalElla Augir Cloe Farranke Olivia Farranke Sofi Qroves Kayleig Silva Qarisiq cutluk 19 161 7Akrobatika Gimnastikasi RedakteQadinlar Redakte Idmanci Yaris Tesnifat merhelesi Yer Final Yer MedalJennifer Bayley Siseli Irvin Cosie Russell Qarisiq cutluk Coxnovculuk 25 520 6Jennifer Bayley Siseli Irvin Cosie Russell Qarisiq cutluk Balans hereketleri 28 190 3 Q 25 800 6Jennifer Bayley Siseli Irvin Cosie Russell Qarisiq cutluk Temp hereketleri 28 040 4 Q 27 690 6Qarisiq Redakte Idmanci Yaris Tesnifat merhelesi Yer Final Yer MedalRyan Bartlett Anna Bauqn Qarisiq cutluk Coxnovculuk 28 350 3 Ryan Bartlett Anna Bauqn Qarisiq cutluk Balans hereketleri 28 360 3 Q 26 260 3 Ryan Bartlett Anna Bauqn Qarisiq cutluk Temp hereketleri 28 450 3 Q 28 650 3 Aticiliq RedakteKisiler Redakte Idmanci Yaris Tesnifat merhelesi Yer Yarim final Yer Final Yer MedalCon Hammond 50 m Tufeng 612 8 20Tim Kneal Cutluk senger stendi 137 14Stiv Skott Cutluk senger stendi 142 1 Q 28 5Brad Davis Senger stendi 115 37Ed Linq Senger stendi 122 4 Q 12 4 Q 11 4Ceremi Bird Dairevi stend 111 27Mik Qilliqan Dairevi stend 120 13Qadinlar Redakte Idmanci Yaris Tesnifat merhelesi Yer Yarim final Yer Final Yer MedalJennifer Mk Intos 10 m Hava tapancasi 415 9Seonayd Mk Intos 50 m Tapanca ile 3 movqeye 414 2 11Jennifer Mk Intos Senger stendi 580 0 5 Q 333 7 7Sarlotta Kervood Senger stendi 67 17Yelena Allen Dairevi stend 69 12Amber Hill Dairevi stend 73 2 Q 16 1 Q 15 1 Batut Gimnastikasi RedakteKisiler Redakte Idmanci Yaris Tesnifat merhelesi Yer Final Yer MedalLuk Stronq Ferdi Batut 52 050 27Qadinlar Redakte Idmanci Yaris Tesnifat merhelesi Yer Final Yer MedalKaterina Driskoll Ferdi Batut 99 465 5 Q 53 910 2 Laura Qallager Ferdi Batut 20 225 23Katerina Driskoll Laura Qallager Ferdi Sinxron hereketler 83 800 5 Q 43 200 5Boks RedakteKisiler Redakte Idmanci Yaris 1 16 final 1 8 final 1 4 final 1 2 final Final Yer MedalHarvey Horn 49 kq Bator Saqaluyev 0 3 MMehemmed Eli 52 kq Aleksandr Riskan 3 0 Q Vincenzo Pikardi 0 3 MQays Asfaq 56 kq Georgi Qoqatisvili 3 0 Q Eker Selcuk 2 1 Q Omer El Haq 3 0 Q Dimitriy Asanau 0 3 M 3 Luk Mk Kormak 60 kq Panagiotis Matsagkos 3 0 Q Sofian Oumiha 0 3 MSam Maksvell 64 kq Klarenke Qoyeram 1 2 MCos Kelli 69 kq Mehemmed Nuridzinau 2 1 Q Adam Nolan 2 1 Q Perviz Bagirov 0 3 M 3 Antoni Fovler 75 kq Salvator Kavallaro 0 3 MCosua Buatsi 81 kq Teymur Memmedov 0 3 MCozef Coy 91 kq Aleksey Zavatin KOR1 Q Mantas Vinivikius TKOR1 Q Toni Yoka 3 0 Q Hesen Himbetov 3 0 Q 1 Qadinlar Redakte Idmanci Yaris 1 8 final 1 4 final 1 2 final Final Yer MedalNikola Adams 51 kq Katalin Anksin 3 0 Q Stoyka Petrova 2 0 Q Elif Coskun 3 0 Q Sandra Drabik 2 0 Q 1 Sandi Ryan 64 kq Kindi Rogge 3 0 Q Yelena Vistropova 2 1 Q Anastasiya Beliakova 0 3 M 3 Savanna Marsal 75 kq Noucka Fontiyn 0 3 MCudo RedakteKisiler Redakte Idmanci Yaris 1 32 final 1 16 final 1 8 final 1 4 final 1 2 final Final Yer MedalAsley Mk Kenzi 60 kq Karmine Mariya De Loreto 000 000 Q Ceroen Mooren 000 011 MKolin Oates 66 kq Kennet Van Qansbeke 001 000 Q Serjiu Oleinik 000 001 MOven Livesey 81 kq Srdjan Mrvalevic 100 000 Q Karlos Luz 000 011 MFreyzer Camberleyn 90 kq Domenik Venzinger 000 100 MBen Fletcer 100 kq Issak Bezzina 100 000 Q Henk Qrol 000 010 MQadinlar Redakte Idmanci Yaris 1 16 final 1 8 final 1 4 final 1 2 final Teselli verici 1 Teselli verici 2 Final Yer MedalKelli Edvards 52 kq Anna Stankevic 001 000 Q Larisa Florian 010 100 MNekoda Smit Davis 57 kq Irina Zabludina 000 011 MAlisa Sclesinger 63 kq Anna Bernolm 001 000 Q Anna Kacola 000 001 MQemma Hovel 63 kq Hilde Dreksler 000 000 Q Mia Hermansson 000 010 MSalli Konvay 70 kq Aleksandra Samardzic 100 000 Q Ester Stam 101 001 Q Szaundra Deidric 000 001 M Szabina Qerksak 000 100 MMegan Fletcer 70 kq Katarjina Klis 000 002 MNatali Povel 78 kq Anastasiya Dimitriyeva 011 000 Q Marinde Verkerk 000 101 M Abigel Joo 100 000 Q Anamariye Velensek 000 100 M 5Qemma Qibbons 78 kq Madeleyne Molonga 010 001 Q Viktoriya Turks 000 100 MSara Adlington 78 kq Svetlana Yaronka 001 101 MCimerlik voleybolu RedakteKisiler Redakte Idmanci Oyun 1 Oyun 2 Oyun 3 1 4 final 1 2 final Final Yer MedalKris Gregori Cek Sef Tobias Vinter Lorenz Peter Petutscniq 0 2 M Fransisko Marko Arroyo Kristian Qarsiya Rodriqez 0 2 M Kristo Kollo Rivo Vesik 0 2 MGules RedakteKisiler Redakte Idmanci Yaris 1 16 final 1 8 final 1 4 final 1 2 final Final Yer MedalCinu Serbest 125 kq Oleksandr Xotsianivskiy 0 10 M 9Qadinlar Redakte Idmanci Yaris 1 16 final 1 8 final 1 4 final 1 2 final Final Yer MedalYana Rattiqan Serbest 48 kq Oleksandra Koqut 1 4 M 17Idman Gimnastikasi RedakteKisiler Redakte Qadinlar RedakteKamandan oxatma RedakteKisiler Redakte Idmanci Yaris 1 32 final 1 16 final 1 8 final 1 4 final 1 2 final Final Yer MedalKyeran Slater Ferdi Aleksandr Kojin 6 2 Q Yagiz Yilmaz 3 0 Q Pyerre Plion 5 6 M 9Qadinlar Redakte Idmanci Yaris 1 32 final 1 16 final 1 8 final 1 4 final 1 2 final Final Yer MedalNaomi Folkard Ferdi Niki Hunt 0 6 M 25Niki Hunt Ferdi Naomi Folkard 6 0 Q Nataliya Erdiniyeva 4 6 M 17Ami Oliver Ferdi Aleksandra Longova 0 6 M 53Naomi Folkard Niki Hunt Ami Oliver Komanda Xatuna Nerimanidze Kristine Esebua Yuliya Lobjenidze 3 5 M 12Qarisiq Redakte Idmanci Yaris 1 32 final 1 16 final 1 8 final 1 4 final 1 2 final Final Yer MedalNaomi Folkard Kyeran Slater Qarisiq cutluk Istirak etmediKanoe Sprint RedakteKisiler Redakte Idmanci Yaris Tesnifat merhelesi Yer Yarim final Yer Final Yer MedalEd Mk Kever K1 200 m 34 984 1 Q 35 774 3 Conatan Boyton K1 1000 m 3 38 877 3 Q 3 27 898 3 Q 3 37 036 9Timoti Pendle K1 5000 m BitirmediLiam Heat Con Scofild K2 200 m 31 606 2 Q 32 518 4Andre Daniels Timoti Pendle K2 1000 m 3 18 017 7 Q 3 16 984 8Xristofor Kalvert C1 200 m 41 371 5 Q 40 816 6 Q 43 341 8Ceyms Sitan C1 1000 m 4 11 007 5 Q 3 52 822 7Qadinlar Redakte Idmanci Yaris Tesnifat merhelesi Yer Yarim final Yer Final Yer MedalRacel Kavtorn K1 200 m 42 254 7 Q 40 462 3 Q 43 455 9Racel Kavtorn K1 500 m 1 53 226 2 Q 1 48 028 1 Q 2 08 423 8Lani Belcer K1 5000 m 23 05 625 2 Angela Anna Emili Levis K2 200 m BitirmediHayleig Mason Luisa Savers K2 500 m 1 42 205 5 Q 1 40 168 4Lani Belcer Angela Anna Hayleig Mason Luisa Savers K4 500 m 1 35 191 2 Q 1 36 439 8Qilincoynatma RedakteKisiler Redakte Qadinlar RedakteSinxron uzguculuk RedakteQadinlar RedakteSu polosu RedakteQadinlar RedakteStolustu tennis RedakteKisiler Redakte Qadinlar RedakteSuya tullanma RedakteKisiler Redakte Idmanci Yaris Tesnifat merhelesi Yer Final Yer MedalCeyms Heatli 1 m Tramplin 481 50 4 Q 483 40 3 Cordan Houlden 1 m Tramplin 451 85 9 Q 453 15 9Cordan Houlden 3 m Tramplin 473 90 9 Q 511 90 4Ceyms Heatli 3 m Tramplin 508 95 2 Q 541 65 1 Matyu Dikson 10 m Platforma 441 60 6 Q 493 85 4Matti Li 10 m Platforma 514 45 2 Q 588 25 1 Ross Haslam Ceyms Heatli 3 m Sinxron tramplin 286 05 2 Qadinlar Redakte Idmanci Yaris Tesnifat merhelesi Yer Final Yer MedalMilli Fovler 1 m Tramplin 393 40 2 Q 383 20 6Katerina Torranke 1 m Tramplin 386 15 7 Q 379 35 8Lidiya Rosental 3 m Tramplin 427 25 2 Q 395 60 8Katerina Torranke 3 m Tramplin 431 15 1 Q 448 25 1 Sanike Lob 10 m Platforma 377 40 5 Q 397 70 4Luis Toulson 10 m Platforma 389 20 2 Q 456 70 1 Milli Fovler Milli Haffeti 3 m Sinxron tramplin 216 95 9Taekvondo RedakteKisiler Redakte Qadinlar RedakteTriatlon RedakteKisiler Redakte Idmanci Yaris Final Yer MedalQordon Benson Ferdi 1 48 31 1 Tom Bisop Ferdi 1 51 00 16Filip Qraves Ferdi 2 03 46 16Qadinlar Redakte Idmanci Yaris Final Yer MedalHeater Sellers Ferdi 2 05 27 15Uzguculuk RedakteKisiler Redakte Qadinlar Redakte Qarisiq RedakteIstinadlar RedakteHemcinin bax RedakteMenbe https az wikipedia org w index php title Boyuk Britaniya 2015 Avropa Oyunlarinda amp oldid 6049253, wikipedia, oxu, kitab, kitabxana, axtar, tap, hersey,
ne axtarsan burda
, en yaxsi meqale sayti, meqaleler, kitablar, oyrenmek, wiki, bilgi, tarix, seks, porno, indir, yukle, sex, azeri sex, azeri, seks yukle, sex yukle, izle, seks izle, porno izle, mobil seks, telefon ucun, chat, azeri chat, tanisliq, tanishliq, azeri tanishliq, sayt, medeni, medeni saytlar, chatlar, mekan, tanisliq mekani, mekanlari, yüklə, pulsuz, pulsuz yüklə, mp3, video, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, şəkil, muisiqi, mahnı, kino, film, kitab, oyun, oyunlar.